CMR06F182GPDM
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR06F182GPDM
Description
-55℃~+150℃ 1.8nF 13.5mm 17mm 500V ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS