930C1W5P6K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
930C1W5P6K-F
JLCPCB Part #
C3789747
Package
Plugin,D15.8xL44.4mm
Description
-55℃~+105℃ 5.6uF 70V、100V ±10% 插件,D15.8xL44.4mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS