CD6EC820JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD6EC820JO3
Description
-55℃~+125℃ 300V 4.8mm 6.4mm 82pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS