550C202T300BC2B
MFR.Part #
550C202T300BC2B
JLCPCB Part #
C6075058
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 2000uF 22.23mm 300V 50.8mm Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS