LPW123M1AN30V-W
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LPW123M1AN30V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 10mm 12000uF 22mm 3.091A@100kHz 30mm 83mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS