BZX84B8V2-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B8V2-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7224086
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 410mW 700nA@5V 8.04V~8.36V 8.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS