BZX84B6V8-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B6V8-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6756326
Package
SOT-23
Description
15Ω 2uA@4V 410mW 6.8V SOT-23 Zener Diodes ROHS