BZX584C17-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX584C17-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6474830
Package
SOD-523
Description
100nA@12.2V 17V 200mW 40Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS