BZX84B4V7-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B4V7-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6133137
Package
SOT-23
Description
3uA@2V 4.7V 410mW 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS