HCB10-601-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HCB10-601-RC
JLCPCB Part #
C7201339
Package
0805
Description
1 100mΩ 600Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS