HCB10-300-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HCB10-300-RC
JLCPCB Part #
C5756410
Package
0805
Description
1 20mΩ 30Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS