PCHC128H-471M
MFR.Part #
PCHC128H-471M
JLCPCB Part #
C17341016
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.64A 470uH 861mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS