CS28-01W75-06-1X
Extended
Manufacturer
Challenge Electronics
MFR.Part #
CS28-01W75-06-1X
Description
1.5W 28mm 5.6mm 750Hz 750Hz~7kHz 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS