CS28-02W190-05-1X
Extended
Manufacturer
Challenge Electronics
MFR.Part #
CS28-02W190-05-1X
Description
1.9kHz 1.9kHz~7kHz 28mm 2W 5.5mm 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS