CS28-02W220-05-1X
Extended
Manufacturer
Challenge Electronics
MFR.Part #
CS28-02W220-05-1X
Description
2.2kHz 2.2kHz~10kHz 28mm 5.6mm 500mW 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS