CM07FD123FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM07FD123FO3
Description
-55℃~+125℃ 12nF 20.3mm 22.6mm 500V ±1% - Mica and PTFE Capacitors