BLH406K701C064
MFR.Part #
BLH406K701C064
JLCPCB Part #
C3800712
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 40uF 700V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS