CAC40-02W100-09-1
Extended
Manufacturer
Challenge Electronics
MFR.Part #
CAC40-02W100-09-1
Description
1kHz 1kHz~20kHz 26mm 2W 40mm 4Ω 9mm Electromagnetic - Speakers ROHS