CI26P-16T40-C-1X
Extended
Manufacturer
Challenge Electronics
MFR.Part #
CI26P-16T40-C-1X
JLCPCB Part #
C3812044
Package
Plugin,26x26mm
Description
-40℃~+105℃ 19.7mm 26mm 26mm 400Hz 8V~16V 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,26x26mm Buzzers ROHS