SLPX680M450A1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX680M450A1P3
JLCPCB Part #
C2634952
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 25mm 3.903Ω 3000hrs@85℃ 450V 68uF 710mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS