SLP680M450A3P3
MFR.Part #
SLP680M450A3P3
JLCPCB Part #
C3725288
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 4.879Ω 450V 68uF ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS