157AXZ010M
MFR.Part #
157AXZ010M
JLCPCB Part #
C6976979
Package
SMD,D6.3xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 115mA@120Hz 150uF 2.21Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 5.5mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS