381LX151M450J052
MFR.Part #
381LX151M450J052
JLCPCB Part #
C19606523
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@20kHz 1.768Ω@120Hz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 450V 50mm ±20% Plugin,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS