BLH106K102B082
MFR.Part #
BLH106K102B082
JLCPCB Part #
C3789335
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 1kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS