REC10-4805DRWZ/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC10-4805DRWZ/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C6966301
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
10W 18V~75V 1A 2 2kV 5V 83% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS