REC10-4815DRWZ/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC10-4815DRWZ/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5721612
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
10W 15V 18V~75V 2 2kV 333mA 85% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS