RKZ-122005D/HP
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RKZ-122005D/HP
JLCPCB Part #
C7050953
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
-5V、20V 10.8V~13.2V 2 2W 4kV 50mA、200mA 86% SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS