687AXZ6R3MD8
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
687AXZ6R3MD8
JLCPCB Part #
C6700256
Package
SMD,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 225mA@120Hz 6.3V 680uF 683mΩ@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS