AHA336M10C12B-F
MFR.Part #
AHA336M10C12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 11.1Ω@120Hz 33uF 5.4mm 5mm 73.1mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS