SVC53C3C48D2-122.880M
MFR.Part #
SVC53C3C48D2-122.880M
JLCPCB Part #
C6690005
Description
-40℃~+85℃ 122.88MHz 25mA 3.3V CMOS ±50ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS