SVC53C3A48D2-25.000M
Extended
- Manufacturer
- Suntsu Electronics, Inc.
- MFR.Part #
- SVC53C3A48D2-25.000M
- JLCPCB Part #
- C6241239
- Package
- SMD
- Description
- -40℃~+85℃ 25MHz 25mA 3.3V CMOS ±20ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS