SVC53C3D48D2-122.880M
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
SVC53C3D48D2-122.880M
JLCPCB Part #
C5913612
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 122.88MHz 25mA 3.3V CMOS ±30ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS