MC18FD131J-TF
MFR.Part #
MC18FD131J-TF
JLCPCB Part #
C6666088
Description
-55℃~+125℃ 130pF 2mm 4.5mm 500V ±5% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS