AFK476M50X16B-F
MFR.Part #
AFK476M50X16B-F
Description
-55℃~+105℃ 195mA@100kHz 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm 680mΩ@100kHz 8.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS