CGO183M016L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGO183M016L
JLCPCB Part #
C2622290
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-40℃~+85℃ 10.584A@120Hz 1000hrs@85℃ 11mΩ@120Hz 16V 18000uF 34.93mm 79.38mm ±20% 螺栓,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS