MC18FD121F-TF
MFR.Part #
MC18FD121F-TF
JLCPCB Part #
C6300097
Description
-55℃~+125℃ 120pF 2mm 4.5mm 500V ±1% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS