EMVY350GRA102MLH0S
MFR.Part #
EMVY350GRA102MLH0S
JLCPCB Part #
C6614058
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16.5mm 16mm 35V 5000hrs@105℃ 756mA@120Hz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS