E36D301CPN263MEM9U
MFR.Part #
E36D301CPN263MEM9U
JLCPCB Part #
C3814491
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 219mm 26000uF 300V 31.75mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS