MC20-220K-RC-TR
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MC20-220K-RC-TR
JLCPCB Part #
C6589899
Package
1210
Description
110mA 22uH 3.7Ω ±10% 1210 Power Inductors ROHS