PCS105-150T-RC
MFR.Part #
PCS105-150T-RC
JLCPCB Part #
C17401901
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
15uH 3.6A 41mΩ ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS