MC12EF220J-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC12EF220J-F
JLCPCB Part #
C6903327
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1kV 22pF 2mm 3.2mm ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS