MC12FA161F-TF
MFR.Part #
MC12FA161F-TF
JLCPCB Part #
C6666026
Description
-55℃~+125℃ 100V 160pF 2mm 3.2mm ±1% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS