UCB04-260-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
UCB04-260-RC
JLCPCB Part #
C6581852
Package
0603
Description
1 26Ω@100MHz 7mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS