AE90-333J-RC
MFR.Part #
AE90-333J-RC
JLCPCB Part #
C17224941
Description
130Ω 140kHz 33mH 50@79.6kHz 67mA 85mA ±5% Plugin,D6xL16mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS