CMR06F431GPDR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR06F431GPDR
Description
-55℃~+150℃ 13mm 16.3mm 430pF 500V ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS