MEXY2A824K
MFR.Part #
MEXY2A824K
JLCPCB Part #
C19351094
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 275V 820nF Y2、X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS