AEB686M2DU44B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AEB686M2DU44B-F
Description
-25℃~+105℃ 16mm 200V 21.5mm 5000hrs@105℃ 68uF 750mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS