CD4FA102GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD4FA102GO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 1nF 7.9mm 8.6mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS