CMR04F131GPDP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR04F131GPDP
Description
-55℃~+150℃ 130pF 500V 9.1mm 9.7mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS