CD18FD821JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD18FD821JO3
Description
-55℃~+150℃ 13mm 16.5mm 500V 820pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors